Állás   (Főállás)katt ide az it2it.hu főoldalához
Senior .NET / C# fejlesztő
Több éves fejlesztői tapasztalattal rendelkezel és lázba hoznak a számítógépes játékok? Csatlakozz a Nadirim csapatához.
Privát kapcsolatfelvétel
Cégadatok
NévDoclerHolding
RégióMagyarország
Kontakt kapcs.felvétel után
Telefonszám0614323020
Fax nincs megadva
Mobilszám kapcs.felvétel után
Email címhr[kukac]doclerholding[pont]hu
Egyéb elérh. kapcs.felvétel után
Honlap címehttp://www.doclerholding.com
Szakmai munkatársak250

Egyéb céges információk
 Kattints ide a cég profiljának megtekintéséhez
Általános információk
Általános elvárások

Cégcsoportunk egyik tagja, a Twisted Tribe egy lendületesen fejlődő játékfejlesztő és kiadó cég. Első nagyszabású projektjük, a Nadirim, már a teszt időszakban bebizonyította, hogy világszinten is egyike lesz a legjobb online játszható szerepjátékoknak. A Twisted Tribe küldetése olyan minőségi, ugyanakkor könnyen hozzáférhető játékok készítése, melyek élményekben gazdag kikapcsolódást jelentenek a világ milliónyi játékosa számára. Itt a lehetőség, hogy kipróbáld magad az online szerepjátékok fantasztikus világában.

Feladatok:

Online játékokhoz kapcsolódó fejlesztői segédeszközök programozása;
Játéktervezői, adminisztrátori eszközök fejlesztése;
Pályaszerkesztő eszköz kódolása;
Egyéb, fejlesztést támogató programozási feladatok;
Proaktív hozzáállás és részvétel a határidők közös meghatározásában és betartásában a SCRUM módszertan alapján működő fejlesztési folyamatok keretében.

Amit ajánlunk:

Alkotó légkör egy dinamikus csapatban;
Részvétel egy világsiker előtt álló online játék fejlesztésében;
Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások;
Sportolási és rekreációs lehetőségek házon belül: csocsó, ping-pong, foci, darts;
Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport.

Elvárások:

C# nyelv alapos ismerete és több éves tapasztalat asztali alkalmazások fejlesztése terén C#-ban;
Szakirányú felsőfokú végzettség;
Adatbázis kezelési ismeretek;
Jártasság valamilyen verziókövető rendszer használatában;
Angol nyelvű dokumentációk megértése;
Szakmai igényesség.

Előnyök:

Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat;
Képfeldolgozásban való jártasság;
Felhasználói felület (UI) tervezésben való jártasság (usability ismeretek);
Adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat;
PostgreSQL ismerete;
Mercurial tapasztalat;
Unit tesztelésben való jártasság.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, akkor ITT várjuk a jelentkezésed

Elvárt kompetencia ismeretek
KompetenciaRészletek
[nincs megadva kompetencia]

Hozzászólások -  hozzászólok PUBLIKUSAN
[nincs még hozzászólás]

Elmentenéd vagy elküldenéd ezt az oldalt? Ezt a címet használd: